PONUDETE seriozna rabota, imam A, B, C kategorii
По Договор
15.09.2022 23:29

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Godini: 34
Tel. Za kon: 078 809 288
Zivealiste: Skopje, Lisice
Imam a, b, c kategorija
Rabotno iskustvo:

Nikob Obezbeduvanje

Kanape Mebel (dostavuvac)

Licen Sofer (licen sofer na privatno lice niz poveke gradovi vo MK.)

Vardar Mebel (dostavuvac)

Brane Treid (prodavac vo prodavnica za boi i lakovi, plocki, sanitarija i sl.)

Kolid Foods (magacinski rabotnik/spremac/viljuskarist/vozac/distributer)

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078809288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам