1 / 8
Scottish Straight
1 €
30.09.2022 13:00

Штип / Штип

Се продаваат мачиња од расата Scottish straight,родени на 02.08,мајка Scottish straight,татко Scottish fold,со стекнати хигиенски навики и прочистени од паразити.
Повеќе информарции на
078385084
070319787

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Се продава од:

Марија
Потврден огласувач
078385084
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам