1 / 3
Rabota Lepenje plocki (работа лепење плочки)
1 €
16.09.2022 02:25

Штип / Штип

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

zanaetcia plockar bara mlad decko za rabota so I bez rabotno iskustvo Plata dnevnica osigurane prevoz hrana Po dogovor 078 281 149 Nikolco

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
078393937
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам