1 / 5
Yiyng 50cc-80cc registriran so prevod
По Договор
24.11.2022 16:38

Штип / Штип

Motorot e vo odlicna sostojba 4takten go vozam 4 godini servisiran pali vozi registriran so osiguranje 2009godina proizveden golem i mnogu udoben skuter Prevod odma.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
078468193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам