1 / 3
YAMAHA CD/DVD-S796
2.999 МКД
24.11.2022 11:20

Кичево

Потполно исправен и без забелешки плеер на Yamaha. Одличен како за видео така и аудио репродукција. Оди без далечински управувач но ги има сите потребни копчиња на него.

Оценки и подетални информации на следниот линк:

http://www.audioreview.com/product/home-video/dvd-players/yamaha/dvd-s796.html

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
076387723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам