Se bara stan HITNO
4 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2022 17:39

Струга / Струга

Број на соби:

2,5

Квадратура:

65 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Bilo kade

Se bara stan za kupuvanje

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

-----
Потврден огласувач
072225178
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам