Вработување
По Договор
16.09.2022 09:45

Охрид / Охрид

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Пицерија и ресторан Луна има потреба од :
- помошничка во кујна(салатерка,судоперка),со или без работно искуство;
-келер/ка и шанкер/ка

Повеќе информации на тел.071359553

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
071359553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам