SE PRODAVA STAN SO DVE SPALNI 54m2 VO CAIR
1.190 €
01.11.2022 09:35

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

54 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Se prodava stan od 54m2, ima dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i kujna, banja, terasa, na 5 kat so lift.
Š 354

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marjan, Margarita
Потврден огласувач
078/391863
078/352627
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA EKSTRA STAN VO K.VODA

61500 €

SE IZDAVA STAN NA RUZVELTOVA 66 M2

230 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам