1 / 12
Stan vo Mavrovka
120.000 €
16.09.2022 11:44

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1970

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Bul. Krste Misirkov

Stanot e renoviran 2015 god. 80 m2 + 25 m2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Garo
Потврден огласувач
075449159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам