1 / 11
Orevi orev berba 2022/2023 Taze
130 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.11.2022 08:53

Скопје Центар / Скопје

Pocna ovogodisna berba plantaza na cisto mesto organsko Makedonski orev sladok avtohton
Minumim vreka 10 kg
ponataka susen krsen jatka na Malo 500 den

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070234435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам