1 / 1
Baram limena garaza
1.111.111 €
30.10.2022 09:34

Велес / Велес

Квадратура:

15 m²

Baram da kupam limena garaza , pod uslov da ne e skapana i da ima dolzina minimum 5.5m

Категорија: Недвижности / Гаражи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам