1 / 8
Vw Touran 2.0
4.350 €
01.10.2022 13:00

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Vw Touran vo odlicna sostojba.
Komplet zimaki i letni gumi so bandazi.

Tel za kontakt: 071 256 042

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xx
Потврден огласувач
070367670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам