1 / 12
Kukja se prodava co prv krug Centar Ohrid
400.000 €
01.10.2022 13:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

9

Квадратура:

328 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

596 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1986

Година на реновирање:

2009

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bulevar Turisticka 94a

Kukjata e renovirana
Sekoj sprat e samostojna mozis da gi prodavas koko stan ili samostojno
More info 072768077

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Erkan
Потврден огласувач
38972768077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам