1 / 3
Beta 50rr
850 €
Цената е фиксна
16.11.2022 21:54

Кичево

Марка:

Beta

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2007

Модел:

50rr

Километри:

10000

Vo odlicna sostojba na ch dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
070868866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам