1 / 5
MAN TGL 8.180
1 €
31.01.2023 14:58

Гази Баба / Скопје

Man vo ekstra sostojba 2008god so (spera) i so 6 novi gumi pali vozi..
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Nusko
Потврден огласувач
070946228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам