1 / 12
Siemens PLC
16 €
Цената е фиксна
16.09.2022 19:23

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Se Prodavaat:

SIEMENS: CPU 317-2 DP
SIEMENS: CPU 317-2 PN-DP
Sick MOTORFEEDBACK
SIEMENS: S7-1500
SIEMENS: S7-1200
SIEMENS: ES200 IO
SIEMENS: HMI TP700 Comfort
SIEMENS: Profibus Adapter
SIEMENS: Sinamics G120C 0.75Kw
SIEMENS: Sinamics G120C 3.0Kw
Ritall Ormar
SATO Etiketen Printer
IFM Encoder
Finder
SIEMENS: Key Panel 8
Merac na Vlaznost i temperatura
SICK Color Sensor
CISCO Router so VPN Login
IP Camera

tel: 071 858 635
Kontakt na Viber!!!
Ne e isklucena moznosta i za programiranje, dokolku imate potreba!!!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од: Претпријатие

Aleksandar
Потврден огласувач
071858635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам