1 / 3
Polaris Sportsman 570
7.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2022 20:33

Битола / Битола

Марка:

Polaris

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2017

Модел:

Sportsman 570

2017 god
4x4
Pominati pomalku od 2000km
Najprodavan model na Polaris
Uvezen od 🇺🇸

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Micho
Потврден огласувач
0000000 kontakt samo preku e-mail
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам