1 / 8
Prodavam BMW 118d
4.800 €
24.10.2022 19:07

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava BMW 118d 2.0
2005/6 godina
90kw 122ks
Registrirano do 02.2023
6 stepen menuvac
Promeneto ulje i filtri
Parking senzori
Elektrika na stakla
Elektrika na retrovizori
Start - stop
CD radio , Aux
Bord kompjuter
Zatemneti stakla so Atest
Alu bandazhi so novi zimski gumi


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.
Потврден огласувач
078654647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам