1 / 3
Barski masi ( Konopoi )
300 МКД
Цената е фиксна
27.05.2023 22:21

Кисела Вода / Скопје

Се изнајмуваат високи барски маси, конопои за секакви свечености и забави. Конопоите се со висина од 115cm и ширина 65х65cm
Цена: - конопој 250 ден.
Вкупно имам 10 конопои.
* Бесплатен превоз низ Скопје *

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
077954264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам