1 / 1
Trosed
4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 14:25

Аеродром / Скопје

Trosedot e vo solidna sostojba I kompletna funkcionalen

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

Emilio
Потврден огласувач
075464718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам