1 / 11
Се продава деловен објект (карабина)
По Договор
17.09.2022 09:43

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

180 m²

Се продава деловен објект - карабина на улица Вељко Влаховиќ (Кумановски пат) во Свети Николе, до кафеана Швајцарија.
Објектот има подрум и 2 спрата. Вкупна квадратура 180м2.
Платени се комуналии за деловен простор, а може да се направи пренамена за живеење. Има приклучок за вода и струја. Може да се види во секое време.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Стојан
Потврден огласувач
072210483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам