1 / 12
Nintendo Switch - 10 originalni igri
22.000 МКД
Денес 10:23

Кисела Вода / Скопје

Se prodava mnogu zacuvano Nintendo Switch vo komplet so originalen polnac, mini dock za TV. Gratis dobivate i originalna Nintendo Splatoon travel case,SD karticka od 128gb, Zelda controller i nov controller stand. Vo samoto Nintendo se instalirani 10 originalni igri. Ovoj model na switch e hackable - moze da se cipuva!
Odlicna sostojba!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Nintendo

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Nintendo DSi Limited edition

3500 МКД

Nintendo DS Lite originalna baterija

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам