1 / 1
Hardisk 4TB
5.000 МКД
Цената е фиксна
01.10.2022 13:00

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам 12 некористени Wesern Digital 4TB WD40PURZ Sata 6Gb/s
cenata e za eden disk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
701209550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам