1 / 5
YAMAHA R1 2009 BigBang
8.000 €
04.11.2022 20:34

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2009

Модел:

R1

Километри:

35000

Yamaha R1 2009 Registriran do 08.08.2023
Akrapovic auspuci od grana
Rizoma racki
Karbon stitnici
Skoro Novi gumi predna i zadna
Nov lanec
Nov akumlator
i druga oprema

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

A.A
Потврден огласувач
070960060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам