1 / 10
VW Transporter T5 2009
6.900 €
01.10.2022 13:00

Гевгелија / Гевгелија

2009 Godina
Dizel 1.9
62 kw
204.000 km

Cenata e so vklucen ddv 18%. So pravo na povrat ddv.

Tel. 075 218 343. VW

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Petar Curlinov
Потврден огласувач
075218343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам