Се продава градежно неизградено земјиште
1 €
27.11.2022 21:10

Неготино / Неготино

Квадратура:

675 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно неизградено земјиште со површина од 675м2 бр. на парцела 9603/2
Информации на телефон 078/ 376-727

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Душанка
Потврден огласувач
072247060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам