1 / 3
Plac vo Velgosti
1 €
01.10.2022 13:00

Охрид / Охрид

Квадратура:

659 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac so dozvola za gradba, ima asvaltiran pat, struja, voda i kanalizacija
Tel. za kontakt:
078-261-722

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
077966579
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам