1 / 2
Gaming I7 8700k gtx asus 1060 6gb 16gb ram
750 €
09.11.2022 18:12

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Kompjuterot e vo perfektna sostojba koristeno e za studio i za gaming mozete da gi igrate site igri Cs go nad 300fps kupeno vo setec prv Gazda

Cpu : i7 8700k Coffe Lake
MB : ASUS z390 p
RAM : 16gb ram 3200 mhz
GPU : ASUS 1060 6GB
Psu : 750w RealPower
Ssd : 240Gb
Case : CoolerMaster

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Baki
Потврден огласувач
78263349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам