1 / 5
Hardtrail totem 29
300 €
30.01.2023 11:24

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Totem scorpion 29 kompletno servisiran so full shimano oprema

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

gazmend
Потврден огласувач
071372503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам