1 / 3
MAN
18.000 €
24.11.2022 10:37

Штип / Штип

Se prodava MAN - 430KS
2005G - Euro 4
REG: 06.2023
SO POLUPRIKOLKA 2006 GOD
PRVA OSOVINA SE KREVA I VRTI
POVEKE INFO > 078646203

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Slavce
Потврден огласувач
078675270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам