1 / 2
Baterija parkside 20v 2Ah
1.300 МКД
24.02.2023 10:39

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Nova parkside baterija 20v 2Ah
Nova parkside baterija 20v 4 Ah - 2400

Viber 00306999510972

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

k****
Потврден огласувач
077974715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам