1 / 8
Се продава куќа
45.000 €
17.09.2022 15:36

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

00

Година на реновирање:

00

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Косовска бр.151

Итно се продава куќа,може замена за стан(со или без доплата)
Број за контакт: 078506727
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Антонета
Потврден огласувач
078506727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам