1 / 4
BANDAZI 16" 4X100 so gumi 205X55X16 HANKOOK
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 12:52

Штип / Штип

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

6.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

Vo odlicna sostojba 205x55R16 I bandazite i gumite. Pravi, balansirani, neosteteni, gumi HANKOOK, nemaaat cepovi, proizvedeni 2018 god.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

TODOR
Потврден огласувач
076489897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам