1 / 2
Moustache Race Samedi 9
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2022 10:59

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

Moustache Samedi Race 9
27.5 Just Carbon

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
075289206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам