1 / 4
Volvo 460 Cena po dogovor
1 €
02.10.2022 13:00

Охрид / Охрид

Марка:

Volvo

Модел:

460

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Volvo 460 1.8 benzin прв сопственик во возна состојба цена по договор
произведено 1996
поминати 228 000

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078327892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам