1 / 12
Se prodavaat dve kukji
299.999 €
17.09.2022 18:27

Тетово / Тетово

Број на соби:

15

Квадратура:

832 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

680 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

G. Recica

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na dve kukji vo G.Recica vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: P+2
▪️ Plac: 832m2
▪️ Dvorno mesto: 680m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 456m2
▪️ Garazha
_______________
Cena:
➧299.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам