1 / 4
Pegueto Partner 2005
1.850 €
02.10.2022 13:00

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава Pegueto Partner 2005 305242km во возна состојба регистрирана до 8.6.2022 од прв газда
Во возна состојба

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078327892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам