1 / 1
Kotel za parno na peleti
850 €
28.10.2022 09:42

Охрид / Охрид

Se prodava kotel na peleti koristen 3 sezoni
21 kw - alfa como
Pogoden za greenje na okolu 150 m2

Mala potrosuvacka, najdobar vo svojata klasa

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

zanko
Потврден огласувач
071298357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам