1 / 5
CO2 MIG prodavam/iznajmuvam rent a mig/mag
25 €
30.11.2022 01:45

Штип / Штип

продавам и изнајмувам CO2 миг маг апарати за привремени теренски работи. апаратите се инвертери до 200А 12кг тешки и може да работат и на агрегат. цената е 400ден. дневно. 2000ден. неделно. користат 5кг котор и 0.8 или 1мм жица.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070854642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам