1 / 9
Se prodava stan vo Skopje Sever
55.000 €
02.10.2022 13:00

Чаир / Скопје

Број на соби:

3,5

Квадратура:

58 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Trosoben stan vo Skopje sever, renoviran na 4-ti kat.
Stanot ima dve spalni sobi,dnevna i trepezaria,posebna kujna,hodnik,edno kupatilo i tarasa,i svoj podrum.
Stanot e na ubava lokacija so park i golem parking.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
070229717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам