1 / 1
Velosiped Pioneer Cross
5.500 МКД
Цената не е фиксна
24.11.2022 17:20

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Се продава велосипед во одлична состојба, не е возен неколку години, купен е 29.000 денари од Унитехника. Целосна Shimano опрема, 21 брзина.
Цена: 5500 денари.
Инфо на: 076207079, секој ден после 11 часот.
Велосипедот е во Битола.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Fer Shop
Потврден огласувач
076207079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам