1 / 4
Komoda
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2023 00:48

Штип / Штип

Se prodava komoda/Fioka dolzina 80cm sirina 44cm i visina 40 cm komodata e kako nova

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
071365274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам