1 / 2
BOCA NA PLIN SO GORILNIK OD 2 KGR
1.500 МКД
04.12.2022 04:36

Охрид / Охрид

Celosno ispravna.Se polni na benziska i se štedi struja so nezina upotreba.Tel.078 224 053

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Гас и додатоци

Се продава од:

Zora Talevska
Потврден огласувач
078224053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам