1 / 12
MERCEDES BENZ ML320 FACELIFT
1 €
29.01.2023 13:50

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 320

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ml 320 Facelif 2008 godina
REGISTRIRAN
ZELEN KARTON
SERVISIRAN MOTOR MEJNAC
CETIRI NOVI ZIMSKI GUMI
MOZI DA SE VIDI BILO KOE VREME


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Zlate
Потврден огласувач
076311182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам