1 / 5
BANDASI ZA BMW 5x120 16ki
200 €
01.12.2022 20:34

Битола / Битола

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки


Bandasite se zdravi pravi nese krivi nese vareni gi davam so garancija.
7J et46
Izvadeni se od e90 odgovaraat i na drugi modeli
Bez zameni
076611123

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
076611123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам