1 / 4
PECKA NA PELETI 6kw
1 €
Цената не е фиксна
390 €
21.11.2022 10:55

Охрид / Охрид

extra zacuvana podetalno na tel 075432299 vlado..cena po dog

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
071825701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам