1 / 3
DELL LATITUDE E5440
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.01.2023 17:36

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Се продава НЕКОРИСТЕН, НОВ лаптоп!!!

Фолијата на екранот не е извадена.
Тастатурата не е користена.
Голема EXTRA LIFE батерија!!!

Intel i5-4300U
8GB RAM
250GB SSD
DVD-RW
WIN10 PRO OEM LICENSE

ИДЕАЛЕН лаптоп за работа, било да е канцеларија, дијагностика во сервис, работа на терен...

Издржлив, брз и стабилен.


Цена: 300е или ваш предлог

Ја прифаќам првата сериозна понуда.Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071227043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам