Se prodava kuka vo s. Miravci Gevgelija
По Договор
01.11.2022 07:35

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

4

Квадратура:

11111 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1111 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1111

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ddd

Se prodava kuka vo s. Miravci Gevgelija
Cena po dogovor
Info na telefon 077649411

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
071363733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам