1 / 5
Aiva xr-m181 micro system
2.000 МКД
Цената е фиксна
2.500 МКД
03.12.2022 15:29

Ѓорче Петров / Скопје

Sistemot e kako sega izlezen od prodavnica. kupen od K&K. Mnogu malku pustan. Vo ispravna sostojba. Ima aux priklucok. Komplet so originalno daljinsko. Odlicen za detska soba, vikendica.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
070293542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам