1 / 12
Gips Karton- Gletuvanje I moleraj
По Договор
27.02.2023 14:49

Скопје Центар / Скопје

Ненко Инвест
Изработка на гипс картон, глетување и молерај.
За подетлани информаци на контакт тел.
071461781 Зоран

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071461781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам